Kullanım Şartları
Web sitesi kuralları {site_name}

- {site_name}, sitede yayınlanan bir materyal üreticisi değildir. 18 USC 2257 kuralına uymak için doğrudan içerik üreticilerine başvurun.
- {site_name} adresini ziyaret ederek, bu gizlilik bildiriminin hüküm ve koşulları da dahil olmak üzere sitenin hüküm ve koşullarını kabul etmiş olursunuz.
- Kaynağın yönetimi, bu kaynağın koşullarını ve kurallarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir.
- {site_name} kaynağının tüm kullanıcıları ve ziyaretçileri, istisnasız olarak kaynağın tüm kurallarına uymak zorundadır.
- {site_name} sitesi, ziyaretçinin kaynağı ziyaret ettiği / kaynağı görüntülediği ülkenin yasalarına uyarak ziyaret edilebilir / görüntülenebilir. Ülkenizin veya kaynağı ziyaret ettiğiniz ülkenin yasaları bu tür kaynakları ziyaret etmenizi yasaklıyorsa, siteyi derhal terk edin.
- Bu kaynak yetişkinlere uygun malzemeler içermektedir. Bir kaynağın ziyaretine yalnızca yetişkinler tarafından izin verilir (kaynağı ziyaret ettiğiniz veya vatandaşı olduğunuz ülkeye bağlı olarak 18+ veya 21+)
- {site_name} sitesi, bağlantıları {site_name} sitesinde yayınlanabilecek üçüncü taraf kaynaklarının içeriğinden sorumlu değildir. Bu kaynaktan bir üçüncü taraf kaynağına olan bağlantıya tıklandığında, kullanıcı {site_name} 'in üçüncü taraf kaynaklarda barındırılan içerikten sorumlu olmadığını kabul eder.
- {site_name} kaynağının kullanıcılarının, kaynakta sağlanan materyalleri ticari amaçlarla kullanmaları yasaktır; tüm kaynak materyalleri sadece kişisel kullanım içindir.
Feedback geben
Verlauf
Gespeichert
Community